Vaikų darželis Katkuose

Šiame darželyje turime galimybę suteikti jūsų vaikams pačias geriausias sąlygas augti laimingu ir sveiku, ugdytis harmoningoje aplinkoje, nes darželį įkūrėme nuostabiame gamtos kampelyje, pušynų apsuptyje, įrengėme šiltus ir jaukius namučius, subūrėme mylinčią ir kūrybingą, atsakingų pedagogų komandą.

Čia jūsų vaikų laukia tyras oras, miškai, triušiukų ir ponių draugystė, vasaros pokaičio miegas arba poilsis hamakuose pušyne, pavėsinės pramogoms, poilsiui ir ugdymuisi, komfortiškos darželio patalpos ir, žinoma, humanistinis ugdymas bei įvairiapusiškas vaikučių lavinimas.

Lauke šiltuoju metų laiku mes praleidžiame apie 6 valandas per dieną. Vyresniesiems vaikams sudarome galimybę ir poilsio valandėlę popiet praleisti lauke – ilsėtis sode pakabintuose hamakuose. Kai lauke labai šalta ar lyja, sninga, mes vis tiek kasdien išeiname į lauką pažaisti bent valandą ar dvi.

Vaikų darželyje taikome holistinį – visuminį ugdymą, apimantį visas žmogaus sritis: sveikai ugdome fizinį kūną: sveikai maitinamės, geriame daug vandens, sportuojame, daug laiko leidžiame gamtoje. Ugdome vaikų emocinę kompetenciją – padedame pažinti ir suprasti, atrasti būdų ir išmokti tinkamai išreikšti visas savo emocijas. Emocijas padedame suprasti per žaidimus, vaidinimus, tapybą ir kitus menus. Daug dėmesio skiriame vaikų intelekto lavinimui – skaitymo, skaičiavimo, kalbėjimo, mąstymo įgūdžiams. Ir didžiulį dėmesį teikiame socialiniams įgūdžiams – harmoningam bendravimui, draugystei, ugdome moralines vertybes, nes tikime, kad tai yra svarbiausia vaikų raidai.

Būreliai, kuriuos nemokamai galės lankyti jūsų vaikai būdami mūsų darželyje: muzika, šokis, sensomotorika, anglų kalba, tapybos, lipdymo menai ir ugdomosios matematikos, skaitymo ir rašymo, gamtos pažinimo pamokėlės.

Laukiami vaikučiai ikimokyklinio ugdymo grupėse nuo  2 iki 5 metukų amžiaus.

Priešmokyklinėje grupėje laukiami 5 ir 6 metų vaikai.

Darželio lankymo kaina mėnesiui 2022/2023 metų mokslo metams: 450 eur  

Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojai moka 200 eur. *

*Savivaldybės kompensaciją ugdymo mokesčiui  250 Eur (du šimtus penkiasdešimt eurų) kas mėnesį  gauna vaikai, kurių abu  tėvai/globėjai ir vaikas savo gyvenamąją vietą yra deklaravę Klaipėdos rajone.

* nuo 2021-06-01 Savivaldybės kompensaciją ugdymo mokesčiui  250 Eur (du šimtus penkiasdešimt eurų) kas mėnesį  turi galimybę gauti ir tie vaikai, kurių bent vienas iš tėvų/globėjų ir vaikas savo gyvenamąją vietą yra deklaravę Klaipėdos rajone ir kuriems yra išduotas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus siuntimas lankyti privačią įstaigą.

Vienkartinis stojamasis mokestis 320 eur.

Maitinimo kaina visai dienai apie 7.00  eur. Yra galimybė užsakyti tik pietus, pusryčius ar vakarienę. Mokama tik už užsakytą maistą. Maistas šiltadėžėse atvežamas šviežiai paruoštas 3 kartus per dieną, kruopščiai priderintas prie augančių vaikų poreikių. Yra galimybė užsakyti veganišką maitinimą. Darželyje propaguojame sveiką mitybą, be cukraus ir nesveikų užkandžių, priešpiečiams skanaujame šviežius vaisius ir daržoves, geriame daug vandens.

Visos ugdymo priemonės, būreliai, pamokėlės yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.

Darželio darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 07.30 – 18.00 val.

Jūsų patogumui organizuojame vaikučių vežimą į ir iš darželio maršrutu Klaipėda – Rimi Slengiai – darželis “Saulė ir mėnulis“ Katkuose – Rimi Slengiai – Klaipėda. Pakeliui priimsime pagal susitarimą 🙂

Vežimo paslauga mėnesiui 80 eur.

Autobusiuko maršrutas ir išvykimo – atvykimo laikas:

Įšvykimas:

1. 7.20-STUDLENDO mašinų aikštelė

2. 7.30 IKI ir VIADOS mašinų stovėjimo stotelė.

3. 7.55 RIMI SLENGIAI autobusų stotelė priešais Slengių bažnyčią.

4. 8.10 Katkai 🙂

Parvykimas:

1. 17.10 Katkai

2. 17.25 RIMI SLENGIAI autobusų stotelė šalia Slengių bažnyčios

3. 17.40  IKI ir VIADOS mašinų stovėjimo stotelė

4. 17.50 .  STUDLENDO mašinų aikštelė

Jei vėluotumėte paimti, reiktų įspėti auklėtoją, kuris važiuoja kartu, kad vėluojate, palaukti yra galimybė tik galutinėje stotelėje, kad visas grafikas neišsikreiptų. (nebent vėluojate tik 2-3 minutes). Arba susiskambinti su kitų vaikų, išlipančių jūsų stotelėje, tėvais, kad jie su jūsų vaiku palauktų ir tai būti aptarus iš anksto, informavus auklėtojus. Su vaikučiais be vairuotojo autobusiuku važiuoja vaikų auklėtoja.

Papildoma informacija teikiama ir registracija į darželį vyksta telefonu 8 671 26039 ir el. paštu ramuneziliene@gmail.com