Vaikų darželis Katkuose

Vaikų darželyje Klaipėdos rajone, Katkuose turėsime galimybę suteikti jūsų vaikams pačias geriausias sąlygas augti laimingu ir sveiku, ugdytis harmoningoje aplinkoje.

Čia jūsų vaikų laukia tyras oras, miškai, triušiukų ir ponių draugystė, jaukūs ir šilti namai ir, žinoma, humanistinis ugdymas bei įvairiapusiškas vaikučių lavinimas.

Lauke šiltuoju metų laiku mes praleidžiame apie 6 valandas per dieną. Vyresniesiems vaikams sudarome galimybę ir poilsio valandėlę popiet praleisti lauke – ilsėtis sode pakabintuose hamakuose. Kai lauke labai šalta ar lyja, sninga, mes vis tiek kasdien išeiname į lauką pažaisti bent valandą ar dvi.

Vaikų darželyje taikome holistinį – visuminį ugdymą, apimantį visas žmogaus sritis: sveikai ugdome fizinį kūną: sveikai maitinamės, geriame daug vandens, sportuojame, daug laiko leidžiame gamtoje. Ugdome vaikų emocinę kompetenciją – padedame pažinti ir suprasti, atrasti būdų ir išmokti tinkamai išreikšti visas savo emocijas. Emocijas padedame suprasti per žaidimus, vaidinimus, tapybą ir kitus menus. Daug dėmesio skiriame vaikų intelekto lavinimui – skaitymo, skaičiavimo, kalbėjimo, mąstymo įgūdžiams. Ir didžiulį dėmesį teikiame socialiniams įgūdžiams – harmoningam bendravimui, draugystei, ugdome moralines vertybes, nes tikime, kad tai yra svarbiausia vaikų raidai.

Būreliai, kuriuos nemokamai galės lankyti jūsų vaikai būdami mūsų darželyje: muzika, šokis, sensomotorika, anglų kalba, tapybos, lipdymo menai ir ugdomosios matematikos, skaitymo ir rašymo, gamtos pažinimo pamokėlės.

Laukiami vaikučiai ikimokyklinio ugdymo grupėse   2 ir 3 – 4 metukų amžiaus.

Priešmokyklinėje grupėje laukiami 5 ir 6 metų vaikai.

Darželio lankymo kaina mėnesiui 2020/2021 metų mokslo metams: 360 eur  

Gavę Klaipėdos rajono savivaldybės kompensaciją moka 160 eur. *

*  200 eur savivaldybės kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurių visa šeima yra deklaravusi gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone.  Prašymą lankyti darželį reikia pateikti  iki rugpjūčio arba gruodžio mėnesių vidurio, net jei lankysite vėliau, kad savivaldybės įtrauktų į sąrašus.

Vienkartinis stojamasis mokestis 200 eur.

Maitinimo kaina visai dienai 5,60  eur. Yra galimybė užsakyti tik pietus, pusryčius ar vakarienę. Mokama tik už užsakytą maistą. Maistas šiltadėžėse atvežamas šviežiai paruoštas 3 kartus per dieną, kruopščiai priderintas prie augančių vaikų poreikių. Yra galimybė užsakyti veganišką maitinimą. Darželyje propaguojame sveiką mitybą, be cukraus ir nesveikų užkandžių, priešpiečiams skanaujame šviežius vaisius ir daržoves, geriame daug vandens.

Visos ugdymo priemonės, būreliai, pamokėlės yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.

Darželio darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 07.30 – 18.00 val.

Jūsų patogumui organizuojame vaikučių vežimą į ir iš darželio maršrutu Klaipėda – Rimi Slengiai – darželis “Saulė ir mėnulis“ Katkuose – Rimi Slengiai – Klaipėda. Pakeliui priimsime visus norinčius 🙂

Vežimo paslauga mėnesiui 60 eur.

 

Maršrutas su autobusiuku

Papildoma informacija teikiama ir registracija į darželį vyksta telefonu 8 671 26039 ir el.paštu ramuneziliene@gmail.com – Ramunė.