Sąmoninga tėvystė

SĄMONINGA TĖVYSTĖ0A5A9728

Tai įvairūs seminarai ir mokymai, šventės šeimoms bei ugdomieji užsiėmimai kūdikiams ir vaikams kartu su tėveliais – harmoningam vaikų vystymuisi, darniam tėvų ir vaikų tarpusavio ryšiui kurti ir palaikyti, prasmingam laisvalaikio praleidimui, gyvenimo džiaugsmui……

Sąmoningos tėvystės centras veikia nuo 2009 metų. Vyksta įvairūs terapiniai užsiėmimai tėveliams su vaikais, tik tėveliams ir tik vaikams.

Mūsų veikla:

  1. Seminarų sąmoningos tėvystės temomis organizavimas.

Susitikimai besilaukiančioms mamoms ir jų šeimoms, kurie vyks keturias savaites. Jaukūs pokalbiai apie tai, kas Jums rūpi, pasidalinimai praturtins žiniomis ir sušildys šiluma prie židinio.

Artimiausias renginys:

Lauros ir Sigitos duetas – projektas „Juoda avis“! Šios entuziastingosios pasakotojos, pasidalins žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis apie pozityviąją tėvystę ir pedagogiką.
Daugiau apie „Juodą avį“ rasite: https://juodaavis.lt/

RENGINIO APRAŠYMAS:
Juoda Avis tiki, kad nereikia auklėti vaikų – reikia auklėti save. Vaikai užsikemša ausis patarimams, bet atmerkia akis pavyzdžiams. Jau daugiau nei 250 kelionių metu Juoda Avis turėjo progą į pasaulį pažiūrėti iš tėvų, specialistų, paauglių ir vaikų perspektyvos, ir tam tikra prasme taip tapo jungtimi, jungiančia šiuos skirtingus pasaulius. Kaip kalbėti, kad vaikai išgirstų? Ką veikti, kad jiems būtų įdomu ir naudinga? Kaip motyvuoti? Įkvėpti? Užauginti ir paauginti sparnus? Juoda Avis neturi vienareikšmių atsakymų, tačiau turi bagažą istorijų, tikrų pavyzdžių ir įtraukiančių patyrimų, kurie gali padėti rasti atsakymus.
Šios paskaitos tikslas yra praplėsti požiūrį į vaikus ir jų ugdymą, leisti patirti, kokius jausmus dažnai patiria vaikai, atskleisti, dėl ko jie taip jaučiasi, ir pateikti konkrečių priemonių, kaip vaikus suprasti ir tapti jų kokybiška draugija. Paskaitoje taip pat siekiama ugdyti tėvų ir specialistų emocinio intelekto kompetencijas. Juoda Avis tiki, kad aukštas emocinis intelektas gali tapti laimės garantu, o vaikus išmokyti būti laimingais galima tik tada, kai tėvai yra laimingi. Vaikų laimė priklauso nuo tėvų laimės. Čia jos šaltinis ir pagrindas.

Renginio vieta: Sąmoningos tėvystės centras „Saulė ir mėnulis“, įsikūręs humanistinio ugdymo vaikų darželio 3-iame aukšte, adresu Klaipėda, Kretingos gatvė 114.

Renginio laikas: 2018m. Lapkričio 30d. 18:30-21:00 (3 ak. val.)

Renginio kaina: 20Eur (bus užkandžių ir šiltos arbatos/kavos)
Dviems šeimos nariams bendra kaina 30 Eur.

Jeigu neturite kur palikti vaikų, atvažiuokite kartu – mes jais pasirūpinsime ir užimsime!

Būtina išankstinė registracija https://docs.google.com/forms/d/1O3ukAcbYCDqWFyWdZUq_X3Vs27t1r6F-z1r_WpbKyis
ir avansinis 15Eur mokestis (galima iš anksto sumokėti ir pilną kainą) VšĮ „Saulė ir mėnulis“ LT797300010150092457 Swedbank, banko kodas BIC – HABALT22

Renginio aprašymas FB: https://www.facebook.com/events/105372913748821/

2. Švenčių, renginių ir išvykų su ugdomąja veikla organizavimas.

3. Planuojami užsiėmimai kūdikiams su tėveliais:

– mankštos, skirtos mamoms kartu su kūdikiais sustiprėjimui po gimdymo. Mankštos vedamos taip, kad būtų smagu ir naudinga ir mamai, ir jos mažyliui.

– ankstyvojo muzikinio lavinimo pamokėlės mažyliams kartu su tėveliais. Jose ne tik dainuosime, piešime, žaisime, lavinsime vaikus, bet ir pasisemsime daug geros nuotaikos, praplėsime akiratį, kaip namie lavinti mažylius ir džiugiai gyventi. Plačiau apie šias pamokėles skaitykite čia: https://sauleirmenulis.lt/2017/10/10/muzikiniai-ir-meniniai-uzsiemimai-kudikiams-ir-vaikams-su-mamytemis-irarba-teveliais/

– terapiniai tapybos ir kitų menų užsiėmimai vaikams su tėveliais. Skirta tapybos ir kitų meninių užsiėmimų lavinimui, abipusio ryšio su tėvais palaikymui ir socialiniam bendravimui.

4.Šiuo metu vykstantys užsiėmimai vaikams su tėvais:

  • Visus mažylius (1-3 m.) su tėveliais kviečiame kiekvieną pirmadienį 11:00 – 12:00 linksmai ir kūrybingai praleisti laiką.

Šie ugdomieji, kūrybiniai užsiėmimai – tai lyg naujas, intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai – rega, klausa, uoslė, jutimas, yra mankštinami vienu metu.

Užsiėmimų vedėja – Laura Zubrickaitė, humanistinio darželio “Saulė ir mėnulis“ mažųjų grupės auklėtoja, sertifikuota ergoterapijos, reabilitacijos specialistė.

Jūsų laukia didelis veiklų pasirinkimas kūrybiškumo ir sensoriniam ugdymui. Tai mokymasis per daineles ir teatrą su daugybe priemonių, didžioji jų dalis – atrinktos natūralios gamtos dovanos ar maisto produktai. Ar teko kada daryti iš makaronų šukuosenas? O maudytis miltuose ar kakavos upėje? Dažyti ryžius ir žaisti su spalvotu ledu? Keliauti kankorėžių takeliu? Veiklose taip pat dalyvauja įvairūs svečiai – personažai iš vaikų pasakų ir žaidimų!

Visa tai ir dar daugiau jūs galite pajausti, užuosti, pamatyti ir išgirsti atvykę kiekvieną pirmadienį adresu Kretingos g. 114, Klaipėda.
Būkite pasiruošę terliotis!
Išankstinė registracija būtina.

Užsiėmimų kaina už mėnesį 30 eur, abonementas galioja 6 savaites. Visa gausybė priemonių yra įskaičiuotos į kainą.

Galima mokėti ir už vieną pamokėlę – 8 eur.

Daugiau informacijos bei registracija tel. +370 606 97899.

 

  • Terapiniai tapybos ant šilko, muzikos, relaksacijos, jogos, meditacijos ir kt užsiėmimai mamos ir tėčiams – jų dvasinės pusiausvyros, harmonijos atstatymui ir palaikymui.

Užsiėmimuose vaikučiai turės galimybę po truputį, kartu su tėvelias “prisijaukinti“ darželį. Lankydami mūsų užsiėmimus iki darželio arba darželio lankymo pradžioje pirmas dienas būdami kartu su savo tėvais vaikai patiria saugumą, vėliau darželyje jaučiasi laisvai, “savoje“ aplinkoje. Tai jiems suteikia didesnę galimybę atsiskleisti, pasitikėti tėvais, kurie jų neskubino, ir auklėtojomis, prie kurių priprato džiugiai, be streso. Tėveliai, pažinę darželį iš vidaus, dalyvaudami užsiėmimuose ir bendraudami su auklėtojomis, labiau pasitiki darželiu, o tai neabejotinai labai gerai veikia ir jų vaikus.

Nuoširdžiai linkiu patirti daug džiaugsmo ir laimės auginant vaikus!!!

VŠĮ “Saulė ir mėnulis“ steigėja Ramunė Žilienė