Mokykla Katkuose

Darželyje – mokykloje Katkuose dienas leisime nuostabioje gamtos apsuptyje ir jaukiuose bei šiltuose namučiuose. Mūsų teritorija – 5 ha, apsupti miškų ir pušynų, tvenkinys vaikų vasaros pramogoms, nuosavas 0,5 ha miškas aptvertoje teritorijoje – kad vaikams būtų ir saugu, ir smagu leisti laiką tyrame ore. Katkuose auginsime vaikų draugus triušiukus ir ponius, lankydami mūsų mokyklą vaikai turės galimybę kūno kultūros pamokose ir poilsio metu jodinėti žirgais.

Vaikų mokykloje tęsime visapusišką vaikų ugdymą, sutelkę geriausius pedagogus ir mokydami vaikus integruotu, kontekstiniu būdu. Tai yra pamokas organizuosime taip, kad jos nesikeistų kas 45 minutes, taip sutrukdydamos žinių įsisavinimui, o pagal temas nuosekliai pereitų viena į kitą. Žinių priėmimui ir išlaikymui atmintyje svarbu iššaukti susidomėjimą jomis, prieš tai parodant, kam tų žinių reikia, kur jas pritaikysime. Suteikdami vaikams galimybę įsitraukti į ugdymo procesą, sudomindami mokslu ir mokydami įdomiai, padedame jiems mokytis daug efektyviau ir per trumpesnį laiką gerai išmokti. Tada nereikia ruošti nebūtinų namų darbų, lieka laiko vaikystei.

Mūsų ugdymo tikslas – paruošti vaikus būti „Žaliaisiais“ lyderiais – lyderiais, kurie kurs gėrį, kurie bus stiprūs ir širdimi, ir valia, ir intelektu.

Vaikų darželis ir mokykla Klaipėdos rajone, Katkuose, Bonės g. 11, atsidarė 2020 m. rugsėjo mėnesio 1 dieną.

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos priimame vaikus į priešmokyklinę grupę mokykloje. Registracija jau prasidėjo.

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. priimame vaikus į 1 klasę. (Pirmumas suteikiamas vaikų darželį “Saulė ir mėnulis“ lankiusiems vaikams).

Jūsų patogumui organizuojame vaikų vežimą ryte ir vakare į  darželį, mokyklą Katkuose.

Kviečiame susisiekti telefonu 8 671 26039 arba el.paštu ramuneziliene@gmail.com – suteiksime visą jums reikalingą informaciją, užregistruosime.