Katkų fil. galerija

“Trys karaliai“

2022-01-06

Trys išminčiai, trys karaliai sėdo ant kupranugarių iškeliavo dykuma toli toli… Jiems žvaigždutė rodė kelią. Į Betliejų atkeliavo sveikinti Dievo sūnų Jėzų 👑👑👑 Išminčiai ir pas mus atkeliavo su dovanomis.

“Kalėdinė šventė“

2021-12-23

“Šv. Martyno dienai skirta savaitė“

2021 m.

“Vasaros saulėgrįžos minėjimas ir paparčio žiedo paieškos“

2021-06-23

“Šeimos šventė“

2021-06-18

“Užgavėnės“

2021-02-15

Pirmadienį “Saulė ir mėnulis“ darželiuose griausmingai praūžė Užgavėnės! Visų vaikučių akys tiesiog spindėjo nuo netikėtumo, tiek gražių akimirkų, smagių šokių bei dainų su šios šventės personažais. Vaikai, kartu su auklėtojomis gaminosi kuo trankesnius instrumentus, kad žiemą kuo greičiau išvyti. Tėveliai nors ir negalėjo dalyvauti šventėje, vis vien turėjo galimybę prisidėti prie jos. Kartu su savo vaikučiais kepė skaniausius ir įmantriausius blynus ir vaišino savo draugus.

“Kalėdinė šventė“

2020-12-15

Nors situacija Lietuvoje ne pati geriausia, tačiau Kalėdų senelis (mūsų nuostabus auklėtojas) spėjo mūsų darželio vaikučius aplankyti ir dovanomis apdalinti. Vaikams šių metų šventė buvo šiek tiek kitokia, joje nedalyvavo tėveliai, tačiau vaikams šventinė nuotaika buvo. Šokome, dainavome, eilėraštukus deklamavome, buvo taip gera, šilta, jauku ir svarbiausia linksma. Tėveliai taip pat galėjo dalyauti virtualiai, darėme tiesioginę šventės transliaciją. Pasižvalgykite, kokie vaikų veidai, pilni laimės, nuostabos, vien gerų emocijų pripildytos.

Gražių ir jaukių švenčių jūsų namuose!

“Žibintų šventė“

2020-11-11

Lapkričio mėnesį prasideda tamsos metas. Aplink viskas nurimsta, nutyla. Gamta panyra į sapną. Lapkričio 11 minima Šv. Martyno diena, ta proga mūsų darželis švenčia “Žibintų šventę“. Vaikai patys kuria žibintus, įdeda visą savo meilę, rūpestį, šilumą, kad tik liepsnelė, kuo ilgiau šildytų mūsų širdeles.

“Kiškio mokyklėlės“ rugsėjo 1-oji.

2020-09-01

Ši rugsėjo 1- osisos šventė mums ypatinga – PIRMOJI naujame “Saulė ir mėnulis“ darželyje Katkuose. Taip smagu, kad vaikučių tiek daug. Tas nedrąsus pirmasis žingsnis į darželį buvo toks užtikrintas, visi kartu su šypsena veide dainavome ir šokome, vos atgavę kvapą žaidėme ir atidarėme tikrą “Kiškio mokyklėlę“.