Galerija

Rugsėjo 1-osios šventė Klaipėdos darželyje

2021-09-01

Nuostabus saulėtas oras mus pasitiko šiais metais mokslo ir žinių dieną. Tiek gražių akimirkų laukė mūsų nuostabių vaikučių ir visos darželio bendruomenės. Visos grupės dalyvavo “Šventiniame ryto rate“, kuris leido vaikučiams, tėveliams ir auklėtojoms pasidžiaugti vieni kitais, išgyventi tiek daug gražių momentų. Tėveliai turėjo galimybę sudalyvauti pamokėlėje, pamatyti, kaip visus metus mokosi jų mažieji ir pajausti tą šeimos dvasią, kuria mes galime pasigirti savo darželyje. Šventę vainikavo batutai ir vaišės, kurios tik padarė šventę dar nuostabesnę.

Ieškome paparčio žiedo Klaipėdos darželyje

2021-06-23

🌞“Saulė rieda dangumi…“🌞

Saulėgrįžos šventė Klaipėdos darželyje.

2021-06-21

Vasaros saulėgįžos minėjimas ir paparčio žiedo paieškos Katkuose

2021-06-23

Šeimos šventė Katkuose

2021-08-18

Šeimos šventė Klaipėdos darželyje

2021-06-11

Kaip ir kasmet mūsų šeimos šventė tampa viena gražiausių dienų mūsų darželyje. Kiek juoko ir šypsenų lydėjo šią vabaliukų dieną. Mūsų vaikučiai, tėveliai, auklėtojos pavirto į vabaliukus ir rodė ką gražaus per mokslo metus išmoko. Šokome, dainavome ir daug daug išdykavome. Turėjome nuostabiai linksmas maudynes putose, pasitaikė labai graži ir šilta dienelė. Mūsų darželyje svarbiausia – šeima, kaip gera žinoti, kad mes turime tokią didelę, gražią ir nuolat besišypsančią darželio bendruomenės šeimą.

Vaikų velykinė šventė

2021-03-06

Grįžę po ilgojo šv. Velykų savaitgalio, kiekvienas mažylis atskubėjo į darželį nešinas savo gražiausiu marginu margučiu. Kiekvienas savaip ypatingas, įmantriais marginimo būdais išmargintas. Diena darželyje buvo labai smagi, pilna gražiausių įspūdžių ir plačiausių šypsenų. Pas mus buvo tikrų tikriausia kiškučių šventė. Šią gražią pavasario dieną Velykų Bobutė pakvietė mus pažaisti, sudalyvauti margučių ieškynėse, ridenime. Vėliau ir dovanomis apdalino!

Parodėlė skirta žemės dienai “Aš ir pasaulis“

2021-03-20

Kovo 20d. paminėjome žemės dieną. Šia proga darėme parodėlę, kurioje tėveliai su vaikučiais gamino gražiausius darbelius iš antrinių žaliavų. Neišmetame, o panaudojame dar kartą!

“Užgavėnės“

2021-02-15

Pirmadienį “Saulė ir mėnulis“ darželiuose griausmingai praūžė Užgavėnės! Visų vaikučių akys tiesiog spindėjo nuo netikėtumo, tiek gražių akimirkų, smagių šokių bei dainų su šios šventės personažais. Vaikai, kartu su auklėtojomis gaminosi kuo trankesnius instrumentus, kad žiemą kuo greičiau išvyti. Tėveliai nors ir negalėjo dalyvauti šventėje, vis vien turėjo galimybę prisidėti prie jos. Kartu su savo vaikučiais kepė skaniausius ir įmantriausius blynus ir vaišino savo draugus.

UŽGAVĖNĖS KLAIPĖDOS DARŽELYJE

UŽGAVĖNĖS KATKŲ DARŽELYJE

“Kalėdinė šventė“

2020

Nors situacija Lietuvoje ne pati geriausia, tačiau Kalėdų senelis (mūsų nuostabus auklėtojas) spėjo mūsų darželio vaikučius aplankyti ir dovanomis apdalinti. Vaikams šių metų šventė buvo šiek tiek kitokia, joje nedalyvavo tėveliai, tačiau vaikams šventinė nuotaika buvo. Šokome, dainavome, eilėraštukus deklamavome, buvo taip gera, šilta, jauku ir svarbiausia linksma. Tėveliai taip pat galėjo dalyauti virtualiai, darėme tiesioginę šventės transliaciją. Pasižvalgykite, kokie vaikų veidai, pilni laimės, nuostabos, vien gerų emocijų pripildytos.

Gražių ir jaukių švenčių jūsų namuose!

“Žibintų šventė“

2020-11-11

Lapkričio mėnesį prasideda tamsos metas. Aplink viskas nurimsta, nutyla. Gamta panyra į sapną. Lapkričio 11 minima Šv. Martyno diena, ta proga mūsų darželis švenčia “Žibintų šventę“. Vaikai patys kuria žibintus, įdeda visą savo meilę, rūpestį, šilumą, kad tik liepsnelė, kuo ilgiau šildytų mūsų širdeles.

Gerumo akcija “Pyragų diena“ 2020m.

2020-11-06

Jau antrus metus iš eilės lapkričio šeštą dieną visas darželis kvepia gardžiausiais pyragais, tėveliai, vaikai ir auklėtojos pluša, kad galėtų savo kepiniais pavaišinti kitus. Ir viskas tik kilniam tikslui. Vykdome akciją “pyragų diena“, kurios metu nešami pyragai, jais pasivaišinę į dėžutę įmeta paramą, taip mokindami savo vaikus, kad daryti gera yra taip gera! Šiais metais mūsų tikslas buvo pradžiuginti mažuosius ligoniukus, todėl aukojome “Raudonai nosiai“, tai labai graži iniciatyva, kurios metu aktoriai linksmina vaikučius, kurie leidžia laiką ligoninėje. Mes džiaugiamės turėdami tokią tvirtą, atsakingą ir geros širdies bendruomenę, kuri susivienijusi gali padėti tiems, kuriems labiausiai reikia. AČIŪ

“Rudenėlio parodėlė“

2020-09-22

Klaipėdos darželyje “Saulė ir mėnulis“ paminėjome rudens lygiadienį- tą stebuklingą laiką, kai naktis susilygina su diena, padėkojome rudenėliui už jo teikiamas gėrybes. Pasitinkame šaltąjį sezoną, pats laikas širdelėse įžiebti gerumo ugnelę ir ja pasidalinti su kitais. Šios parodėlės tikslas buvo suburti šeimas, darželio grupes, bendruomenę, bendram darbui, kuris suartina. Džiaugiamės turėdami tokią bendruomenę, kuri pasižymi išradingumu ir iniciatyvumu. AČIŪ

“Kiškio mokyklėlės“ rugsėjo 1-osios šventė Katkuose.

2020

Ši rugsėjo 1- osisos šventė mums ypatinga – PIRMOJI naujame “Saulė ir mėnulis“ darželyje Katkuose. Taip smagu, kad vaikučių tiek daug.

Tas nedrąsus pirmasis žingsnis į darželį buvo toks užtikrintas, visi kartu su šypsena veide dainavome ir šokome, vos atgavę kvapą žaidėme ir atidarėme tikrą “Kiškio mokyklėlę“.

Magiška rugsėjo 1-osios pasakų šventė Klaipėdoje

2020-09-02

Praūžė jau 4-oji rugsėjo 1-osisos šventė “Saulė ir mėnulis“ darželyje Klaipėdoje. Smagu, kad vieni besišypsantys veidai keičia kitus. Šiame humanistiniame darželyje stengiamės puoselėti nematerialias vertybes, džiuginti vienas kitą nuoširdžiomis šypsenomis, apkabinimas.

Be Jūsų nebūtų mūsų. Visi kartu koja kojon žengiame bendro tikslo link – džiugios ir turiningos vaikystės.

Šeimos šventė.

2020

“Šeima – vienas iš gražiausių gamtos šedevrų.“ –Dz. Sautojana

Birželio gale atšventėme šeimos šventę, mūsų darželyje Klaipėdoje. Visa darželio bendruomenė susirinko pasidžiaugti už patį brangiausią turimą turtą – ŠEIMĄ. Kokia graži ir spalvinga popietė, net keli debesėliai lietaus nesutrukdė pasidžiaugti už mūsų pačias gražiausias šeimas. Šventėje mes klausėmės teatralizuotos pasakėlės apie mergaitę Neringą ir jos nuveiktus darbelius. Vėliau mūsų laukė dirbtuvėlės, dovanos ir netgi visus aplankė tikrų tikriausia Supermenė, kuri parodė didžiausias mūsų super galias ir suteikė pasitikėjimo savimi bei savo šeima.

Blynų šventė. Užgavėnės.

2020

Kokios užgavėnės be blynų? Vaišinomės blynais atėjus į darželį, patys kepėme grupėje blynus ir juos gardinome uogiene ir vaisiais. Neapsiėjome ir be garsių dainų, šokių ir virvės traukimo, kad tik tą žiemą išvaryti.

Kalėdų šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“.

2019

Pats tikriausias Kalėdų Senelis neaplenkė ir mūsų darželio. Dainavome, šokome, žaidimus žaidėme, apkabinimus ir gražius palinkėjimus dalinome. Tikros šv. Kalėdos!

Gerumo akcija “Pyragų diena“ 2019m.

Kaip gera daryti gerą! Prieš Kalėdas mūsų visa darželio bendruomenė prisidėjo prie gerumo akcijos. Dalinomės vieni kitų iškeptais kepiniais, skatinome aukoti ir prisidėti aukojant Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Taip svarbu yra ne tik prisidėti prie akcijos, bet ir rodyti savo vaikams, kad gerumo niekada nebus per daug ir mes visi galime padėti tiems, kuriems sunku. Mūsų “Saulė ir mėnulis“ ŠEIMA tokia nuostabi ir palaikanti, dar kartą AČIŪ.

Šeimos popietė prie jūros.

2019

Vasaros vėjo lydima praūžė šeimos šventė, puikus oras padarė ją dar labiau atpalaiduojančią. Darželio administracija, auklėtojos, tėveliai ir vaikučiai susitiko prie jūros švęsti meilę šeimai! Susipažinome ir aptarėme penkias meilės kalbas, aiškinomės, kokia meilės kalba kalbame mes patys. Turėjome šeimyninį smėlio pilių statymą ir draugystės kelių tiesimą. Kokia graži ta mūsų didelė “Saulė ir mėnulis“ šeima!

“Žibintų šventė“

2019

Kartu su nykštuku, pasišviesdami savo pagamintais žibintais vaikai ieškojo lobio. Lobis – tai dovanos nuo mažųjų nykštukų, kurie atėjus rudeniui taip stropiai suslapstė sėklytes po žeme, kad jos šiltai ir saugiai išlauktų pavasario. Dovanas nykštukai dovanoja visiems vaikučiams, kurie saugo savo širdutėse šilumą ir šviesą.

Jauki šv. Kalėdų popietė 2018m.

Šioje popietėje su visa “Saulė ir mėnulis“ bendruomene dalinomės šiluma, džiugesiu ir šypsenomis. Tėveliai su vaikučiais kūrė spalvingus paveikslėlius, skambant kalėdinėms giesmėms. Ramybė ir šiluma sklido iš įsijautusių jaunųjų kūrėjų. Ir žinoma mus aplankė pats Kalėdų Senelis su savo Snieguole.

Rugsėjo 1-osios šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“

2018

Pirmoji rugsėjo 1-osios šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“

2017
Naujas darželis Klaipėdoje jau veikia