Galerija

This slideshow requires JavaScript.

“Rudenėlio parodėlė“

2020-09-22

Klaipėdos darželyje “Saulė ir mėnulis“ paminėjome rudens lygiadienį- tą stebuklingą laiką, kai naktis susilygina su diena, padėkojome rudenėliui už jo teikiamas gėrybes. Pasitinkame šaltąjį sezoną, pats laikas širdelėse įžiebti gerumo ugnelę ir ja pasidalinti su kitais. Šios parodėlės tikslas buvo suburti šeimas, darželio grupes, bendruomenę, bendram darbui, kuris suartina. Džiaugiamės turėdami tokią bendruomenę, kuri pasižymi išradingumu ir iniciatyvumu. AČIŪ

“Kiškio mokyklėlės“ rugsėjo 1-osios šventė Katkuose.

2020

Ši rugsėjo 1- osisos šventė mums ypatinga – PIRMOJI naujame “Saulė ir mėnulis“ darželyje Katkuose. Taip smagu, kad vaikučių tiek daug.

Tas nedrąsus pirmasis žingsnis į darželį buvo toks užtikrintas, visi kartu su šypsena veide dainavome ir šokome, vos atgavę kvapą žaidėme ir atidarėme tikrą “Kiškio mokyklėlę“.

Magiška rugsėjo 1-osios pasakų šventė Klaipėdoje

2020-09-02

Praūžė jau 4-oji rugsėjo 1-osisos šventė “Saulė ir mėnulis“ darželyje Klaipėdoje. Smagu, kad vieni besišypsantys veidai keičia kitus. Šiame humanistiniame darželyje stengiamės puoselėti nematerialias vertybes, džiuginti vienas kitą nuoširdžiomis šypsenomis, apkabinimas.

Be Jūsų nebūtų mūsų. Visi kartu koja kojon žengiame bendro tikslo link – džiugios ir turiningos vaikystės.

Šeimos šventė.

2020

“Šeima – vienas iš gražiausių gamtos šedevrų.“ –Dz. Sautojana

Birželio gale atšventėme šeimos šventę, mūsų darželyje Klaipėdoje. Visa darželio bendruomenė susirinko pasidžiaugti už patį brangiausią turimą turtą – ŠEIMĄ. Kokia graži ir spalvinga popietė, net keli debesėliai lietaus nesutrukdė pasidžiaugti už mūsų pačias gražiausias šeimas. Šventėje mes klausėmės teatralizuotos pasakėlės apie mergaitę Neringą ir jos nuveiktus darbelius. Vėliau mūsų laukė dirbtuvėlės, dovanos ir netgi visus aplankė tikrų tikriausia Supermenė, kuri parodė didžiausias mūsų super galias ir suteikė pasitikėjimo savimi bei savo šeima.

Blynų šventė. Užgavėnės.

2020

Kokios užgavėnės be blynų? Vaišinomės blynais atėjus į darželį, patys kepėme grupėje blynus ir juos gardinome uogiene ir vaisiais. Neapsiėjome ir be garsių dainų, šokių ir virvės traukimo, kad tik tą žiemą išvaryti.

Kalėdų šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“.

2019

Pats tikriausias Kalėdų Senelis neaplenkė ir mūsų darželio. Dainavome, šokome, žaidimus žaidėme, apkabinimus ir gražius palinkėjimus dalinome. Tikros šv. Kalėdos!

Gerumo akcija “Pyragų diena“ 2020m.

Kaip gera daryti gerą! Prieš Kalėdas mūsų visa darželio bendruomenė prisidėjo prie gerumo akcijos. Dalinomės vieni kitų iškeptais kepiniais, skatinome aukoti ir prisidėti aukojant Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Taip svarbu yra ne tik prisidėti prie akcijos, bet ir rodyti savo vaikams, kad gerumo niekada nebus per daug ir mes visi galime padėti tiems, kuriems sunku. Mūsų “Saulė ir mėnulis“ ŠEIMA tokia nuostabi ir palaikanti, dar kartą AČIŪ.

Šeimos popietė prie jūros.

2019

Vasaros vėjo lydima praūžė šeimos šventė, puikus oras padarė ją dar labiau atpalaiduojančią. Darželio administracija, auklėtojos, tėveliai ir vaikučiai susitiko prie jūros švęsti meilę šeimai! Susipažinome ir aptarėme penkias meilės kalbas, aiškinomės, kokia meilės kalba kalbame mes patys. Turėjome šeimyninį smėlio pilių statymą ir draugystės kelių tiesimą. Kokia graži ta mūsų didelė “Saulė ir mėnulis“ šeima!

“Žibintų šventė“

2019

Kartu su nykštuku, pasišviesdami savo pagamintais žibintais vaikai ieškojo lobio. Lobis – tai dovanos nuo mažųjų nykštukų, kurie atėjus rudeniui taip stropiai suslapstė sėklytes po žeme, kad jos šiltai ir saugiai išlauktų pavasario. Dovanas nykštukai dovanoja visiems vaikučiams, kurie saugo savo širdutėse šilumą ir šviesą.

Jauki šv. Kalėdų popietė 2018m.

Šioje popietėje su visa “Saulė ir mėnulis“ bendruomene dalinomės šiluma, džiugesiu ir šypsenomis. Tėveliai su vaikučiais kūrė spalvingus paveikslėlius, skambant kalėdinėms giesmėms. Ramybė ir šiluma sklido iš įsijautusių jaunųjų kūrėjų. Ir žinoma mus aplankė pats Kalėdų Senelis su savo Snieguole.

Rugsėjo 1-osios šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“

2018

Pirmoji rugsėjo 1-osios šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“

2017
Naujas darželis Klaipėdoje jau veikia