Galerija

“Gurgu, gurgu į kaziuko turgų“

2022-03-04

“Užgavėnės. Blynų diena“

2022-03-01

Svarbu labai labai norėti! Visomis išgaliomis stiekti to, ko trokšti. Ir nepasiduoti. Išvarėme žiemą.❄️ Pavasarį prisikvietėme.🌱 Begalo jo laukėme!

Šiandien, taip simboliškai, pirmoji kalendorinė pavasario diena. Saulė, kaip didelis Užgavėnių blynas, ritinėjasi danguje. Dovanoja visiems šilumą ir šviesą. ☀️ Vaikų veiduose šypsena ir garsus juokas, šūksniai, o ant palangės-pirmieji pavasario žiedai.

Su pavasariu, Mielieji!

“Minime sausio 13-ąją“

2022-01-13

Labai svarbu, kad vaikai minėtų tokias dienas kaip ši, mes mokomės mylėti savo tėvynę, savo šeimą, savo šaknis. Tokiais mažais gestai prisidedame prie vaikų sąmoningumo suvokiant mūsų, kaip tvirtos ir vieningos tautos istoriją. 🇱🇹🇱🇹

“Trys karaliai“

2022-01-06

Per sniegą brenda trys Rytų karaliai

Su auksu, mira, smilkalais brangiais.

Tyli žvaigždė jiems uoliai rodo kelią.🌟

Dangus nusėtas žiburiais smulkiais.

Trys Karaliai mums visą istoriją atnešė, apie kūdikėlio Jėzaus gimimą, apie trijų išminčių kelionę, dovanas ir stebuklus. Karalių paliktus inicialus atradome, jų paliktomis dovanomis džiaugėmės, smilkalų dūmuose šokome, dainavome, išminčių Mira pasikvepinę, aukso apyrankėmis ir karūnomis pasipuošę. 👑 Su eglute atsisveikinome. 🎄

“Kalėdinė šventė“

2021-12-22

Mus vėl aplankė pats Kalėdų senelis! Vaikai laukė, ilgai ruošė pačius gražiausius eilėraštukus, šokius ir dainas, kad tik Seneliui parodyti galėtų. O jis taip pat mums paruošė gausybę pramogų, pats pamatavo kiek gi paaugome per metus. Kaip smagu, kai vaikų veidus puošia šypsena nuo pat ryto iki vakaro, tai tikrai laukiamiausias mūsų darželio svečias, o kaip ir priklauso Kalėdų senelis ir dovanas vaikučiams už šypsenas išdalina. Džiugių emocijų ir šypsenų pilna diena!

“Žibintų šventė“

2021-11-12

Atšventėme savo darželyje Šv. Martyno dieną, pas mus vadinamą “Žibintų švente“. Šiai dienai ruošiamės ilgai ir atsakingai, nes norime šį vis tamsėjantį laikotarpį bent šiek tiek apšviesti, įnešti šilumos ir jaukumo! Vaikų ir tėvelių laukė šešelių teatriukas apie mergaitę ir žibintą. Po to užduotėlės, kurių metu vaikai įsižiebė savo pagamintus žibintus. O tada mes skanavome ant laužo pačių keptų zefyrų!!! “Uždekim vakare žibintą, kad būtų gatvėje šviesu, kad draugą einantį pažintum Ir draugui būtų nebaisu.“ 🕯🏮

“Pyragų diena“

2021-11-06, Klaipėda

Pyragų ir gerų darbų nebūna per daug! Ir mes savo įstaigoje turėjome saldžią pyragų dieną!!! Surinktas lėšas dovanojome Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Ačiū. Gerumas grįžta su kaupu!🥧

“Rudenėlio parodėlė“

2021-10-20

Kiekvienais metais, mus ruduo pasitinka vis gražesnis, taip gera matyti, kai šeimos jungiasi gamindamos darbelius rudenėlio šventei, kai šeima susivienyja bendram tikslui. Kokios spindinčios ir laimės pilnos akys vaikų veiduose atsiveria atnešus draugams ir auklėtojoms parodyti kartu su šeima pagamintą darbelį, neapsakomas jausmas, kai vaikai taip nuoširdžiai dalinasi su kitais gaminimo procesu ir turiningai praleisto laiko su šeima įspūdžiais. Mūsų darželio bendruomenės šeimos taip pat gamino rudeniškus darbelius. Šiais metais stengėmės kuo mažiau švaistyti maisto ir gaminome iš to ką radome gamtoje! Kokie išradingi vaikučiai ir jų tėveliai! Ačiū už aktyvų dalyvavimą “Rudens parodėlėje“! 🍁🍂🍄

“Spalvų savaitė“

2021m.

Pas mus darželyje praėjo “Rudens spalvų savaitė“ skirta savarankiškumui, spalvų pažinimui, metų laikų atpažinimui ir žinoma skirta dovanoti gražių emocijų visai darželio bendruomenei. Šią savaitę vaikai, auklėtojos, tėvai rengėsi tam tikros spalvos drabužiais, arba puošėsi atitinkamais akcentais. Pirmadienis – 💛Geltonos spalvos diena;Antradienis – ❤️ Raudonos spalvos diena;Trečiadienis – 🧡 Oranžinės spalvos diena;Ketvirtadienis – 🤎 Rudos spalvos diena;Penktadienis – 💚 Žalios spalvos diena.

“Rugsėjo 1-osios šventė“

2021-09-01

Nuostabus saulėtas oras mus pasitiko šiais metais mokslo ir žinių dieną. Tiek gražių akimirkų laukė mūsų nuostabių vaikučių ir visos darželio bendruomenės. Visos grupės dalyvavo “Šventiniame ryto rate“, kuris leido vaikučiams, tėveliams ir auklėtojoms pasidžiaugti vieni kitais, išgyventi tiek daug gražių momentų. Tėveliai turėjo galimybę sudalyvauti pamokėlėje, pamatyti, kaip visus metus mokosi jų mažieji ir pajausti tą šeimos dvasią, kuria mes galime pasigirti savo darželyje. Šventę vainikavo batutai ir vaišės, kurios tik padarė šventę dar nuostabesnę.

“Ieškome paparčio žiedo“

2021-06-23

“Saulė rieda dangumi… Saulėgrįžos šventė“

2021-06-21

“Šeimos šventė“

2021-06-11

Kaip ir kasmet mūsų šeimos šventė tampa viena gražiausių dienų mūsų darželyje. Kiek juoko ir šypsenų lydėjo šią vabaliukų dieną. Mūsų vaikučiai, tėveliai, auklėtojos pavirto į vabaliukus ir rodė ką gražaus per mokslo metus išmoko. Šokome, dainavome ir daug daug išdykavome. Turėjome nuostabiai linksmas maudynes putose, pasitaikė labai graži ir šilta dienelė. Mūsų darželyje svarbiausia – šeima, kaip gera žinoti, kad mes turime tokią didelę, gražią ir nuolat besišypsančią darželio bendruomenės šeimą.

Vaikų velykinė šventė

2021-03-06

“Vaikų velykėlės“

2021-03-06

Grįžę po ilgojo šv. Velykų savaitgalio, kiekvienas mažylis atskubėjo į darželį nešinas savo gražiausiu marginu margučiu. Kiekvienas savaip ypatingas, įmantriais marginimo būdais išmargintas. Diena darželyje buvo labai smagi, pilna gražiausių įspūdžių ir plačiausių šypsenų. Pas mus buvo tikrų tikriausia kiškučių šventė. Šią gražią pavasario dieną Velykų Bobutė pakvietė mus pažaisti, sudalyvauti margučių ieškynėse, ridenime. Vėliau ir dovanomis apdalino!

Parodėlė skirta žemės dienai “Aš ir pasaulis“

2021-03-20

Kovo 20d. paminėjome žemės dieną. Šia proga darėme parodėlę, kurioje tėveliai su vaikučiais gamino gražiausius darbelius iš antrinių žaliavų. Neišmetame, o panaudojame dar kartą!

“Užgavėnės“

2021-02-15

Pirmadienį “Saulė ir mėnulis“ darželiuose griausmingai praūžė Užgavėnės! Visų vaikučių akys tiesiog spindėjo nuo netikėtumo, tiek gražių akimirkų, smagių šokių bei dainų su šios šventės personažais. Vaikai, kartu su auklėtojomis gaminosi kuo trankesnius instrumentus, kad žiemą kuo greičiau išvyti. Tėveliai nors ir negalėjo dalyvauti šventėje, vis vien turėjo galimybę prisidėti prie jos. Kartu su savo vaikučiais kepė skaniausius ir įmantriausius blynus ir vaišino savo draugus.

“Kalėdinė šventė“

2020-12-17

Nors situacija Lietuvoje ne pati geriausia, tačiau Kalėdų senelis (mūsų nuostabus auklėtojas) spėjo mūsų darželio vaikučius aplankyti ir dovanomis apdalinti. Vaikams šių metų šventė buvo šiek tiek kitokia, joje nedalyvavo tėveliai, tačiau vaikams šventinė nuotaika buvo. Šokome, dainavome, eilėraštukus deklamavome, buvo taip gera, šilta, jauku ir svarbiausia linksma. Tėveliai taip pat galėjo dalyauti virtualiai, darėme tiesioginę šventės transliaciją. Pasižvalgykite, kokie vaikų veidai, pilni laimės, nuostabos, vien gerų emocijų pripildytos.

Gražių ir jaukių švenčių jūsų namuose!

“Žibintų šventė“

2020-11-11

Lapkričio mėnesį prasideda tamsos metas. Aplink viskas nurimsta, nutyla. Gamta panyra į sapną. Lapkričio 11 minima Šv. Martyno diena, ta proga mūsų darželis švenčia “Žibintų šventę“. Vaikai patys kuria žibintus, įdeda visą savo meilę, rūpestį, šilumą, kad tik liepsnelė, kuo ilgiau šildytų mūsų širdeles.

Gerumo akcija “Pyragų diena“

2020-11-06

Jau antrus metus iš eilės lapkričio šeštą dieną visas darželis kvepia gardžiausiais pyragais, tėveliai, vaikai ir auklėtojos pluša, kad galėtų savo kepiniais pavaišinti kitus. Ir viskas tik kilniam tikslui. Vykdome akciją “pyragų diena“, kurios metu nešami pyragai, jais pasivaišinę į dėžutę įmeta paramą, taip mokindami savo vaikus, kad daryti gera yra taip gera! Šiais metais mūsų tikslas buvo pradžiuginti mažuosius ligoniukus, todėl aukojome “Raudonai nosiai“, tai labai graži iniciatyva, kurios metu aktoriai linksmina vaikučius, kurie leidžia laiką ligoninėje. Mes džiaugiamės turėdami tokią tvirtą, atsakingą ir geros širdies bendruomenę, kuri susivienijusi gali padėti tiems, kuriems labiausiai reikia. AČIŪ

“Rudenėlio parodėlė“

2020-09-22

Klaipėdos darželyje “Saulė ir mėnulis“ paminėjome rudens lygiadienį- tą stebuklingą laiką, kai naktis susilygina su diena, padėkojome rudenėliui už jo teikiamas gėrybes. Pasitinkame šaltąjį sezoną, pats laikas širdelėse įžiebti gerumo ugnelę ir ja pasidalinti su kitais. Šios parodėlės tikslas buvo suburti šeimas, darželio grupes, bendruomenę, bendram darbui, kuris suartina. Džiaugiamės turėdami tokią bendruomenę, kuri pasižymi išradingumu ir iniciatyvumu. AČIŪ

“Magiška rugsėjo 1-osios pasakų šventė“

2020-09-01

Praūžė jau 4-oji rugsėjo 1-osisos šventė “Saulė ir mėnulis“ darželyje Klaipėdoje. Smagu, kad vieni besišypsantys veidai keičia kitus. Šiame humanistiniame darželyje stengiamės puoselėti nematerialias vertybes, džiuginti vienas kitą nuoširdžiomis šypsenomis, apkabinimas. Be Jūsų nebūtų mūsų. Visi kartu koja kojon žengiame bendro tikslo link – džiugios ir turiningos vaikystės

“Šeimos šventė“

2020-08-19

“Šeima – vienas iš gražiausių gamtos šedevrų.“ –Dz. Sautojana

Birželio gale atšventėme šeimos šventę, mūsų darželyje Klaipėdoje. Visa darželio bendruomenė susirinko pasidžiaugti už patį brangiausią turimą turtą – ŠEIMĄ. Kokia graži ir spalvinga popietė, net keli debesėliai lietaus nesutrukdė pasidžiaugti už mūsų pačias gražiausias šeimas. Šventėje mes klausėmės teatralizuotos pasakėlės apie mergaitę Neringą ir jos nuveiktus darbelius. Vėliau mūsų laukė dirbtuvėlės, dovanos ir netgi visus aplankė tikrų tikriausia Supermenė, kuri parodė didžiausias mūsų super galias ir suteikė pasitikėjimo savimi bei savo šeima.

Blynų šventė. Užgavėnės

2020-02-15

Kokios užgavėnės be blynų? Vaišinomės blynais atėjus į darželį, patys kepėme grupėje blynus ir juos gardinome uogiene ir vaisiais. Neapsiėjome ir be garsių dainų, šokių ir virvės traukimo, kad tik tą žiemą išvaryti.

Kalėdinė šventė darželyje

2019m.

Pats tikriausias Kalėdų Senelis neaplenkė ir mūsų darželio. Dainavome, šokome, žaidimus žaidėme, apkabinimus ir gražius palinkėjimus dalinome. Tikros šv. Kalėdos!

Gerumo akcija “Pyragų diena“

2019-11-06

Kaip gera daryti gerą! Prieš Kalėdas mūsų visa darželio bendruomenė prisidėjo prie gerumo akcijos. Dalinomės vieni kitų iškeptais kepiniais, skatinome aukoti ir prisidėti aukojant Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Taip svarbu yra ne tik prisidėti prie akcijos, bet ir rodyti savo vaikams, kad gerumo niekada nebus per daug ir mes visi galime padėti tiems, kuriems sunku. Mūsų “Saulė ir mėnulis“ ŠEIMA tokia nuostabi ir palaikanti, dar kartą AČIŪ.

Šeimos popietė prie jūros

2019m.

Vasaros vėjo lydima praūžė šeimos šventė, puikus oras padarė ją dar labiau atpalaiduojančią. Darželio administracija, auklėtojos, tėveliai ir vaikučiai susitiko prie jūros švęsti meilę šeimai! Susipažinome ir aptarėme penkias meilės kalbas, aiškinomės, kokia meilės kalba kalbame mes patys. Turėjome šeimyninį smėlio pilių statymą ir draugystės kelių tiesimą. Kokia graži ta mūsų didelė “Saulė ir mėnulis“ šeima!

“Žibintų šventė“

2019m.

Kartu su nykštuku, pasišviesdami savo pagamintais žibintais vaikai ieškojo lobio. Lobis – tai dovanos nuo mažųjų nykštukų, kurie atėjus rudeniui taip stropiai suslapstė sėklytes po žeme, kad jos šiltai ir saugiai išlauktų pavasario. Dovanas nykštukai dovanoja visiems vaikučiams, kurie saugo savo širdutėse šilumą ir šviesą.

Jauki šv. Kalėdų popietė

2018m.

Šioje popietėje su visa “Saulė ir mėnulis“ bendruomene dalinomės šiluma, džiugesiu ir šypsenomis. Tėveliai su vaikučiais kūrė spalvingus paveikslėlius, skambant kalėdinėms giesmėms. Ramybė ir šiluma sklido iš įsijautusių jaunųjų kūrėjų. Ir žinoma mus aplankė pats Kalėdų Senelis su savo Snieguole.

Rugsėjo 1-osios šventė

2018m.

Pirmoji rugsėjo 1-osios šventė darželyje “Saulė ir mėnulis“

2020-09-22

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s