Vaikų darželis – lopšelis naujos kartos vaikams

VŠĮ “SAULĖ IR MĖNULIS“ – tai naujos kartos humanistinio ugdymo privatus vaikų lopšelis – darželis ir sąmoningos tėvystės centras Klaipėdoje.

Kviečiame dalyvauti lopšelio – darželio veiklose:

Mėnuliukų grupėje laukiami 2 – 2,5  metų mažyliai.

Saulyčių grupėje laukiami 2,5-3 metų vaikučiai.

Žvaigždučių grupę lanko 3-7 metų vaikai.

Vaikai pagal amžių, o kartais pagal pomėgius kviečiami į skirtingas veiklas, kad kuo daugiau išmoktų ir smagiai praleistų laiką.

20170921_094918

Vaikų darželyje “Saulė ir mėnulis“ vystoma pedagoginė kryptis – humanistinė pedagogika, taikoma gamtos darželio koncepcija. Palankiu oru kuo daugiau darželio veiklos siekiame realizuoti lauke.

Mūsų tikslas yra ne tik su meile rūpintis vaiko saugumu, priežiūra, įvairiapusišku lavinimu, bet ir išmintingai leisti jam patirti vaikystės džiaugsmą – mokytis per žaidimus – savaime, džiugiai patiriant pasaulį 🙂

20170921_092641

Užsiėmimai vaikams: muzikos, muzikos terapijos, šokių, teatro, kalbų, dailės ir keramikos, lipdymas iš vaško, meno terapijos, psichologiniai savęs pažinimo ir mokymosi bendrauti žaidimai.

20170918_092524

Mūsų darželio užsiėmimuose vaikas turės galimybę augti visapusiškai – pažinti pasaulį ir save per gėrio prizmę, meilę gamtai, Dievui. Mes taikome Š. Amonašvilio siūlomus humanistinės pedagogikos principus, priimančius žmogų pirmiausia kaip dvasinę esybę, kuriai įgimta aistra tobulėti, augti, pažinti, siekti laisvės. Su vaikais mes skaitome, kuriame kartu, kalbamės filosofinėmis temomis, apie pasaulio, žvaigždžių ir planetų atsiradimą – apie viską, ko tik jų smalsios širdelės geidžia.

Darželio lankymo kaina mėnesiui: 295 eur *  Gavę savivaldybės kompensaciją moka 195 eur.

*  100 eu savivaldybės kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurie pateikia gyvenamosios vietos registracijos pažymą ir yra pradėję lankyti darželį iki rugsėjo 1 arba gruodžio 31 dienos. 100 eu kompensacija suteikiama ir Klaipėdos, ir rajono gyventojams. Prašymą lankyti darželį reikia pateikti  iki rugpjūčio arba gruodžio mėnesių vidurio, net jei lankysite vėliau, kad savivaldybės įtrauktų į sąrašus.

Vienkartinis stojamasis mokestis 220 eu.

Maitinimo kaina dienai 5,20  eu. Mokama tik už lankytas dienas. Yra galimybė užsakyti veganišką maitinimą. Darželyje propaguojame sveiką mitybą, be cukraus ir nesveikų užkandžių, priešpiečiams skanaujame šviežius vaisius ir daržoves, geriame daug vandens.

Visos ugdymo priemonės, būreliai, pamokėlės yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.

Darželio darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 07.30 – 18.00 val.

Papildoma informacija teikiama ir registracija į darželį vyksta telefonu 8 671 26039 – Ramunė.

Reklama