Vaikų darželis – lopšelis naujos kartos vaikams

VŠĮ “SAULĖ IR MĖNULIS“ – tai naujos kartos humanistinio ugdymo privatus vaikų lopšelis – darželis ir sąmoningos tėvystės centras Klaipėdoje.

Kviečiame dalyvauti lopšelio – darželio veiklose:

Mėnuliukų grupėje laukiami   2 metų mažyliai.

Saulyčių grupėje laukiami  3 metų vaikučiai.

Žvaigždučių grupę lanko 4-5 metų vaikai.

Priešmokyklinio ugdymo grupė organizuojama mūsų darželyje Klaipėdos rajone: https://sauleirmenulis.lt/vaiku-darzelis-katkuose/

Vaikai pagal amžių, o kartais pagal pomėgius kviečiami į skirtingas veiklas, kad kuo daugiau išmoktų ir smagiai praleistų laiką.

39777160_1987926181250383_1399856650675814400_o
“Saulė ir mėnulis“ – Humanistinis vaikų darželis Klaipėdoje

Vaikų darželyje “Saulė ir mėnulis“ vystoma pedagoginė kryptis – humanistinė pedagogika, taikoma gamtos darželio koncepcija. Palankiu oru kuo daugiau darželio veiklos siekiame realizuoti lauke. Į lauką su vaikais einame kasdien, kad vaikai turėtų galimybę pažinti įvairias oro sąlygas, žaisdami judrius žaidimus vystytųsi sveiki, turėtų stiprų imunitetą, gautų daug saulės ir gryno oro.

Mūsų tikslas yra ne tik su meile rūpintis vaiko saugumu, priežiūra, įvairiapusišku lavinimu, bet ir išmintingai leisti jam patirti vaikystės džiaugsmą – mokytis per žaidimus – savaime, džiugiai patiriant pasaulį 🙂

107224323_3259717960737859_7084014169685762868_o

Darželyje vaikus ugdome kontekstiniu principu – pagal savaitės temas organizuojame įvairius užsiėmimus: muzikos, muzikos terapijos, šokių, teatro, kalbų, sensomotorikos, dailės ir keramikos, lipdymo iš vaško, meno terapijos, psichologinius savęs pažinimo ir mokymosi bendrauti žaidimus. Kalbos įgūdžių lavinimui vyksta individualūs logopediniai užsiėmimai.

Darželis Saulė vir mėnulis

Mūsų darželio užsiėmimuose vaikas turės galimybę augti visapusiškai – pažinti pasaulį ir save per gėrio prizmę, meilę gamtai, bendražmogiškas vertybes. Mes taikome humanistinės pedagogikos principus, priimančius žmogų pirmiausia kaip dvasinę esybę, kuriai įgimta aistra tobulėti, augti, pažinti, siekti laisvės. Su vaikais mes skaitome, kuriame kartu, kalbamės filosofinėmis temomis, apie pasaulio, žvaigždžių ir planetų atsiradimą – apie viską, ko tik jų smalsios širdelės geidžia.

Darželio lankymo kaina mėnesiui 2023/2024 metų mokslo metams: 450 eur.   

Gavus savivaldybės kompensaciją kaina yra 300 eur.*

*  150 eur savivaldybės kompensacijos sąlygos Klaipėdos miesto gyventojams: kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurių visa šeima yra registruoti Klaipėdos mieste (reikia pateikti gyvenamosios vietos registracijos pažymą), vaikas yra užrašytas į valstybinių darželių eilę ir nėra gavęs vietos  ne mažiau nei 6 mėn. Parama teikiama nuo rugsėjo 1 arba sausio 1 dienos.  Prašymą lankyti darželį rekomenduojame pateikti  iki rugpjūčio arba gruodžio mėnesių vidurio, net jei lankysite vėliau, kad savivaldybės įtrauktų į sąrašus.

*  100 eur savivaldybės kompensacijos sąlygos Klaipėdos rajono gyventojams: kompensacija yra taikoma tiems tėvams, kurių visa šeima yra registruoti Klaipėdos rajone (reikia pateikti gyvenamosios vietos registracijos pažymą).

Vienkartinis stojamasis mokestis 320 eur.

Maitinimo kaina visai dienai 7.00  eur. Yra galimybė užsakyti tik pietus, pusryčius ar vakarienę. Mokama tik už užsakytą maistą. Maistas šiltadėžėse atvežamas šviežiai paruoštas 3 kartus per dieną, kruopščiai priderintas prie augančių vaikų poreikių. Yra galimybė užsakyti veganišką maitinimą. Darželyje propaguojame sveiką mitybą, be cukraus ir nesveikų užkandžių, priešpiečiams skanaujame šviežius vaisius ir daržoves, geriame daug vandens.

Visos ugdymo priemonės, būreliai, pamokėlės yra įskaičiuotos į mėnesinį mokestį.

Darželio darbo laikas:

Nuo pirmadienio iki penktadienio 07.30 – 18.00 val.

Papildoma informacija teikiama ir registracija į darželį vyksta telefonu 8 671 26039 arba el.paštu ramuneziliene@gmail.com