Šeimos šventė 2020m.

Kokia graži diena pasitiko mus kasmetinę šeimos šventę, nors gaivūs lietaus lašeliai išdykavo iki pat šventės pradžios. Šių metų šeimos šventės tema – Apdovanojimai! Šį kartą norėjome atkreipti didžiausią dėmesį į mūsų darželio vaikučius ir jų tėvelius. “Žvaigždučių“ ir “Saulyčių“ grupės atidarė renginį su gražiausiomis dainomis, kiek drąsos reikėjo pasirodyti prieš savo draugus ir tėvelius, bet pasisekė puikiai! Po skambių dainų sveikinimo žodį tarė mūsų darželio direktorė Ramunė Žilienė, kuri ragino puoselėti savo šeimas, vertybes bei tradicijas, kadangi mūsų darželis viena didelė šeima pasidžiaugėme jos tvirtumu ir bendrumu. Apdovanojome kiekvieną darželio vaiką už jo pasiektus tikslus, skambias frazes, išmoktus dalykus ir kt. Kvietėme su visa šeima žengti raudonu kilimu, pasimėgauti plojimais ir priimti simbolines dovanėles bei visus metus rinktus vaikų darbelius. Vėliau sekė šeimos įamžinimas nuotraukoje ir vieningas visos atvykusios šeimos delniuko palikimas “Žvaigždžių alėjoje“. Po gražiausių apdovanojimų vaikų laukė burbulų fiesta, o tada jau draugiškai vaišinomės užkandžiais ir bendravome, kaip tikra, graži ir didelė mūsų SAULĖ IR MĖNULIS šeima.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s