Smagus ugdymas su OLIFU

Mūsų darželyje gausu “Olifu“ priemonių, kurios linksmai, žaismingai ir įtraukiančiai ugdo mūsų vaikučių įvairiausius gebėjimus nuo mažumės. Labai džiaugiamės turėdami tokių žaislų ir žaidimų, kurie yra ilgaamžiai, visiškai saugūs naudoti ir labai naudingi.

Šiandieniniame pasaulyje mes turime labai daug informacijos ir produktų, kuriuos lengvai galime pasiekti vienu piršto paspaudimu. Žinoma, tai yra puiku. Žmonės šiandien gyvena lengvesnį ir turtingesnį gyvenimą nei jų tėvai ir šis žingsnis į priekį buvo žengtas dėka tų, kurie pritaikė ir įgyvendino loginį-inžinierinį mąstymą. Šis mąstymo būdas leido sukurti daug nuostabių dalykų, tokių kaip automobiliai, traukiniai, internetas, o visai neseniai, planšetės ir išmanieji telefonai. 

Tačiau, kiek žmonių šiandieniniame pasaulyje gali pataisyti automobilį ar suprasti kas yra išmaniojo telefono viduje? Tikrai ne kiekvienas vaikas ateityje taps inžinieriumi arba architektu, tačiau vaikystėje įgyti įgūdžiai leis ateityje pasirinkti profesiją, kuri geriausiai atitiks vaiko sugebėjimus ir norus. Tik loginio mąstymo ir mechanikos supratimo įgūdžiai leido žmonėms sukurti visas šias gėrybes, kurias mes turime dabar. Šių žaidimų tikslas suteikti vaikams pačias geriausias ir kokybiškiausias edukacines ugdymo priemones, kurios išlaisvintų vaikų vaizduotę ir smalsumą. Olifu ir Spiele Gut priemonės padeda vaikams ugdyti mechanikos pagrindų supratimą, judėjimo ir motorinius įgūdžius, pasitikėjimą, sąžiningumą, kalbą, socialinius įgūdžius, pažintinius gebėjimus, saugios aplinkos supratimą, matematikos žinias, nuojautą ir rankų judesių koordinaciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s