Atsidarė naujas darželis

Nuo 2020 m. liepos mėnesio atsidarė antrasis “Saulė ir mėnulis“ darželis Klaipėdos rajone – Katkuose!

Laimės kupinos dienos Saulės ir mėnulio darželyje 🙂

Vyksta registracija į priešmokyklinę ir ikimokyklines grupes. Priimame vaikus nuo 2 iki 6 metukų amžiaus.

Naujajame darželyje turėsime galimybę suteikti jūsų vaikams pačias geriausias sąlygas augti laimingu ir sveiku, ugdytis harmoningoje aplinkoje.

Čia jūsų vaikų laukia tyras oras, miškai, triušiukų ir ponių draugystė, jaukūs ir šilti namai ir, žinoma, humanistinis ugdymas bei įvairiapusiškas vaikučių lavinimas.

Lauke šiltuoju metų laiku mes praleidžiame apie 6 valandas per dieną. Vyresniesiems vaikams sudarome galimybę ir poilsio valandėlę popiet praleisti lauke – ilsėtis sode pakabintuose hamakuose. Kai lauke labai šalta ar lyja, sninga, mes vis tiek kasdien išeiname į lauką pažaisti bent valandą ar dvi.

Vaikų darželyje taikome holistinį – visuminį ugdymą, apimantį visas žmogaus sritis: sveikai ugdome fizinį kūną: sveikai maitinamės, geriame daug vandens, sportuojame, daug laiko leidžiame gamtoje. Ugdome vaikų emocinę kompetenciją – padedame pažinti ir suprasti, atrasti būdų ir išmokti tinkamai išreikšti visas savo emocijas. Emocijas padedame suprasti per žaidimus, vaidinimus, tapybą ir kitus menus. Daug dėmesio skiriame vaikų intelekto lavinimui – skaitymo, skaičiavimo, kalbėjimo, mąstymo įgūdžiams. Ir didžiulį dėmesį teikiame socialiniams įgūdžiams – harmoningam bendravimui, draugystei, ugdome moralines vertybes, nes tikime, kad tai yra svarbiausia vaikų raidai.

Būreliai, kuriuos nemokamai galės lankyti jūsų vaikai būdami mūsų darželyje: muzika, šokis, sensomotorika, anglų kalba, tapybos, lipdymo menai ir ugdomosios matematikos, skaitymo ir rašymo, gamtos pažinimo pamokėlės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s