Meno terapija vaikui su mama arba tėčiu

49248388_2264194107149715_6999593203988955136_n

Sveiki, aš esu Neringa Zakarauskaitė, kiek pamenu nuo pat pirmo karto, kai laikiau pieštuką rankoje, kūryba mane lydėjo kas dieną. Tai natūraliai ir formavo mano gyvenimą su menu ir jame. Baigiau Iliustracijų specialybę Norvičo Universitete Didžiojoje Britanijoje, būtent ten ir susipažinau su Dailės Terapijos kryptimi. Man pasisekė, jog mano aplinkoje ir mano artimų žmonių tarpe buvo žmonių, kurie rinkosi šį kelią bei suteikė man progą susipažinti su tuo pačiai. Gyvenant ir stebint žmones bei kultūrą, kuriai meninė saviraiška yra didelis prioritetas bei matant kiek daug tam skiriama dėmesio ir kokią naudą tai atneša psichologinei bei psichinei būsenai, aplinkybės natūraliai sudėliojo, jog šia kryptimi pradėjau judėti ir aš.

Sąmoningos tėvystės centre ir vaikų darželyje „Saulė ir Mėnulis“ turiu galimybę perduoti savo žinias, jas gilinti bei suteikti galimybę vaikams atsiskleisti per meną, per saviraišką, per laisvą kūrybą. Dailės Terapija yra įrankis tiek vaikui, tiek suaugusiam, nes per intuityvią raišką, pajautimą, mes galime atrakinti savo pasąmonę, taip susitikti su savo problemomis, sunkumais ir juos transformuoti-paleisti. Svarbiausia yra pats procesas. Tai lyg meditacinė būsena, kur galime susitikti su savimi ir lesti sau būti.

Užsiėmimo metu per spalvas, palietimą, įvairiomis priemonėmis kursime kartu su mažaisiais. Proceso metu naudosime įvairias figūrėles, pagamintas iš miltų, piešimui naudosime nekenksmingas medžiagas, dažus, pagamintus iš maistinių medžiagų, tokių kaip kukurūzų krakmolas, natūralūs maistiniai dažai, gamtinės priemonės, sukurdami saugią ir jaukią aplinką jūsų vaikui.

Šio užsiėmimo metu kursime savo rankos paveikslą, ją nuspalvindami, eksperimentuodami su spalvomis, piešimu tiek su priemonėmis, tiek su rankomis-pirštais. Taip pat tai bus puiki proga tėveliams susipažinti bei pasidalinti savo patirtimi, pabendrauti. Laukiame jūsų ir jūsų mažylių. Užsiėmimas bus skirtas 1-3m. vaikams.

2019 m. sausio 30 d., 11 val., Klaipėda, Kretingos g. 114.
Būtina išankstinė registracija nr. +37060697899
Užsiėmimo kaina 8€. Kaina vaikui su suaugusiu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s