Praktinė paskaita „Vaikas jau yra žmogus“ Klaipėdoje

Nekantraujame pasidalinti žinia, jog mus aplanko nuostabusis Lauros ir Sigitos duetas – projektas „Juoda avis“! Šios entuziastingosios pasakotojos, pasidalins žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis apie pozityviąją tėvystę ir pedagogiką.
Daugiau apie „Juodą avį“ rasite: https://juodaavis.lt/

RENGINIO APRAŠYMAS:
Juoda Avis tiki, kad nereikia auklėti vaikų – reikia auklėti save. Vaikai užsikemša ausis patarimams, bet atmerkia akis pavyzdžiams. Jau daugiau nei 250 kelionių metu Juoda Avis turėjo progą į pasaulį pažiūrėti iš tėvų, specialistų, paauglių ir vaikų perspektyvos, ir tam tikra prasme taip tapo jungtimi, jungiančia šiuos skirtingus pasaulius. Kaip kalbėti, kad vaikai išgirstų? Ką veikti, kad jiems būtų įdomu ir naudinga? Kaip motyvuoti? Įkvėpti? Užauginti ir paauginti sparnus? Juoda Avis neturi vienareikšmių atsakymų, tačiau turi bagažą istorijų, tikrų pavyzdžių ir įtraukiančių patyrimų, kurie gali padėti rasti atsakymus.
Šios paskaitos tikslas yra praplėsti požiūrį į vaikus ir jų ugdymą, leisti patirti, kokius jausmus dažnai patiria vaikai, atskleisti, dėl ko jie taip jaučiasi, ir pateikti konkrečių priemonių, kaip vaikus suprasti ir tapti jų kokybiška draugija. Paskaitoje taip pat siekiama ugdyti tėvų ir specialistų emocinio intelekto kompetencijas. Juoda Avis tiki, kad aukštas emocinis intelektas gali tapti laimės garantu, o vaikus išmokyti būti laimingais galima tik tada, kai tėvai yra laimingi. Vaikų laimė priklauso nuo tėvų laimės. Čia jos šaltinis ir pagrindas.

Renginio vieta: Sąmoningos tėvystės centras „Saulė ir mėnulis“, įsikūręs humanistinio ugdymo vaikų darželio 3-iame aukšte, adresu Klaipėda, Kretingos gatvė 114.

Renginio laikas: 2018m. lapkričio 30d. 18:30-21:00 (3 ak. val.)

Renginio kaina: 20 Eur (bus užkandžių ir šiltos arbatos/kavos)
Dviems šeimos nariams bendra kaina 30 Eur.

Jeigu neturite kur palikti vaikų, atvažiuokite kartu – mes jais pasirūpinsime ir užimsime!

Būtina išankstinė registracija https://docs.google.com/forms/d/1O3ukAcbYCDqWFyWdZUq_X3Vs27t1r6F-z1r_WpbKyis
ir avansinis 15 Eur mokestis (galima iš anksto sumokėti ir pilną kainą) VšĮ „Saulė ir mėnulis“ LT797300010150092457 Swedbank, banko kodas BIC – HABALT22

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s