Vaido Arvasevičiaus seminaras apie harmoningą vaikų auklėjimą

Maloniai kviečiame tėvelius, pedagogus ir visus susidomėjusius į nuostabaus lektoriaus 3 vaikų tėvo Vaido Arvasevičiaus vedamą interaktyvią paskaitą, kurioje galėsite užduoti rūpimus klausimus ir susilaukti sąmoningų atsakymų ir patarimų.

Po paskaitos būsite kviečiami pasivaišinti kava ir arbata bei pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis su kitais.

APIE SEMINARĄ:
„Penki harmoningo auklėjimo principai“(penki auklėjimo principai, kuriais galima remtis auklėjant vaikus namuose, mokykloje, neformalioje aplinkoje yra šie: vaikai yra skirtingi, jie gali suklysti, gali reikšti neigiamas emocijas, vaikai gali norėti daugiau ir gali sakyti „NE“. Kaip veikia šie penki punktai, kaip juos tinkamai interpretuoti ir gauti pozityvų bei naudingą vaikui rezultatą. Šiais principais vadovaujantis mes užtikrinsime vaikams pakankamai erdvės būti savimi, reikštis nuosavu būdu, atrasti bendradarbiavimo džiaugsmą ir atskomybės naudingumą, savojo „aš“ santykį su aplinka ir aplinkiniais. Vaikams suteiksime galimybę atrasti vidinę motyvaciją elgtis tinkamai ir išvengsime nereikalingo jų priešinimosi ir gynybos, kai norėsime perteikti išties naudingas jiems vertybes).

TRUPUTIS APIE VAIDĄ:
Santykių bei saviugdos mokovas, lektorius, kuriantis mokymo programas gyvenimo būdo pokyčių, hierarchinių santykių šeimoje, su vaikais ir įmonėse su pavaldiniais temomis, kūno psichoterapeutas, paauglių stovyklų vadovas, Ajurvedos Akademijos dėstytojas, Vedų tyrinėtojas, karjeros konsultantas, siekiantis žinių Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute, sąmoningumu grįstos psichologijos institute, Godopoco psichodramos praktikas. Kovos menų instruktorius, mokęsis Amerikoje pas Bruce Lee mokinius.

Norintys sužinoti daugiau informacijos apie renginį, skambinkite Aistei tel. 864922792.
Renginio laikas: 2018 m. gegužė 10 d. 18:00–21:00
Renginio adresas: Klaipėda, Kretingos g. 114, Sąmoningos tėvystės centras “Saulė ir mėnulis“, trečias aukštas.
Apie dalyvavimą renginyje prašome pranešti iš anksto nurodytu tel. nr. arba privačia žinute, nes vietų skaičius ribotas.

Dalyvavimas – 15 Eur.

Labai laukiame susitikimo su Jumis, mieli draugai!

tetis-su-sunum-53e9fb6c4fde7

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s