Muzikiniai ir meniniai užsiėmimai 1 – 3 m. vaikams su mamytėmis ir/arba tėveliais

Sąmoningos tėvystės centras Klaipėdoje “Saulė ir mėnulis“ kviečia mažus vaikus (apytiksliai nuo 1 iki 3 metų) ir jų mamas, tėčius ar kitus artimuosius į muzikinius užsiėmimus. Pamokėlėse bus integruotas ir meninis ugdymas, žaidimai. Per šiuos užsiėmimus patys mažiausi lavins ne tik muzikinius gebėjimus, bet taip pat ugdys visus savo pojūčius. Jie išgirs, palies, ragaus, uostys ir pamatys. Šie užsiėmimai užtikrins vaiko holistinį ugdymą, tad tyrinėdami garsus, skonius, kvapus, jie taip pat kurs ir jau mokysis bendrauti su bendraamžiais. Visos medžiagos, kurios bus panaudotos užsiėmimo metu, bus natūralios ir saugios vaikams ragauti, uostyti ir liesti. O visą tyrinėjimo bei kūrybos procesą lydės muzika ir judesys.

Po dainelių ir šokių, tebeskambant muzikai, leidžiame vaikams pažaisti su įvairiomis medžiagomis, faktūromis pagal dainelių tematiką. Jei dainuojame apie žiemą, snaiges, tuomet mažiesiems duodame liesti ir terliotis ledynų spalvos šiltame ekologiškame kisieliuje be cukraus, į kurį vėliau įdedame sezamo sėklyčių – snaigyčių, duodame liesti ir žaisti įvairių formų ledukų figūrėles. Skirtingos faktūros, spalvos, temperatūros  žaidimo elementai lavina vaiką, skatina domėtis pasauliu ir juo džiugiai stebėtis 🙂

Vėliau nupraustus ir šiltai aprengtus mažylius kviečiame ramiai pažaisti, o mamos gali atsigerti arbatos, pasišnekučiuoti rūpimomis temomis.

Artimųjų vaidmuo šiuose užsiėmimuose labai svarbus. Nes jie kartu mokysis dainelių ir jas atliks, judės pagal muziką, taip pat skatins savo vaiką tyrinėti spalvas, medžiagas, garsus, stebės ir džiaugsis savo vaikų kūryba ir, tikėtina, tai padės atrasti dar nuostabesnį tarpusavio ryšį su savo mažuoju.

Užsiėmimus veda Vita Glinskytė, baigusi kūrybinės ir terapeutinės muzikos bakalauro
studijas Didžiojoje Britanijoje.
Vitos teigimu, kūrybinė ir terapeutinė muzika yra gana nauja sritis, kuri naudoja muziką kaip įrankį, siekiant žmogaus gerbūvio bei sveikatos. Tai yra praktika, kurios tikslas sukurti palankią muzikinę aplinką siekiant terapeutinių tikslų. Šioje srityje yra pritaikomi įvairūs muzikos terapijos bei muzikinio lavinimo metodai, priklausomai nuo vaiko amžiaus, gebėjimų ir poreikių. Tai yra aktyvus muzikos klausymasis (gyvai atliekamos ar įrašytos muzikos, įvairių instrumentų garsai), instrumentų grojimas ir improvizavimas, taip pat dainavimas ir improvizavimas balsu, muzikos ir dainos kūrimas, judesys su muzika bei įvairūs muzikiniai žaidimai.

SVARBU! Vaikus aprengti drabužėliais, kuriuos jie gali išsitepti, nes čia svarbus nevaržomas tyrinėjimas. Tai irgi svarbu jų artimiesiems, nes vaikai gali ištepti ir juos. Tad jauskites patogiai ir apsirenkite drabužiais, kuriuos galima ištepti! Taip pat turėkite ir kuo perrengti mažuosius, rankšluostuką.
Užsiėmimai vyksta kiekvieną penktadienį 11 – 12 val.
Atlygis užsiėmimo vaikui su tėveliu – 8 eur.
Mėnesio abonementas 28 eur. (apsilankyti galima iki 5 kartų, galioja 6 savaites).
Būtina išankstinė registracija telefonu 8 649 22792 (Aistė).
Mažesnius vaikučius (nuo keturių iki dvylikos mėnesių arba dar nebėgiojančius) kviečiame į muzikos ir menų pamokėles mažesniems vaikams: https://sauleirmenulis.lt/2018/02/05/muzikiniai-ir-meniniai-uzsiemimai-kudikiams-su-mamytemis-ir-arba-teveliais/
Užsiėmimų vieta: SĄMONINGOS TĖVYSTĖS CENTRAS IR HUMANISTINIO UGDYMO VAIKŲ DARŽELIS KLAIPĖDOJE, Kretingos g. 114, III aukštas.
Labai laukiame jūsų!

Komentarų: 3 Pridėkite savo

 1. Kornelija parašė:

  O nuo 1.5 metu vaikuciams turite kokiu uzsiemimu kartu au teveliais?

  Paspaudė "Patinka": 1 person

  1. Ramunė Žilienė parašė:

   Sveiki, Kornelija, planuojame daryti užsiėmimus ir vyresniems vaikučiams, į kuriuos galės atvykti kartu su savo tėveliais. Galite paskambinti man telefonu 8 671 26039 ir papasakosiu jums detaliau. Ramunė Žilienė.

   Paspaudė "Patinka": 1 person

 2. Ramunė Žilienė parašė:

  Nuo šiol vyksta muzikiniai – meniniai užsiėmimai ir vyresniems vaikams, prisijunkite!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s